WIELKIE OTWARCIE

Hej!

NO TO OTWIERAMY!!!

A więc… Trochę spóźniona,ale jestem!

Jestem i otwieram dla Ciebie mój mały SKLEPIK Z WEŁNĄ.

Prawdziwą wełną.

woolniej niespodziana tatrawool

Obiecywałam, że z okazji otwarcia przygotuję dla Ciebie COŚ SPECJALNEGO, i jest:

Mam dla Ciebie kilka ważnych informacji:

  1. Po pierwsze: Przez 2 tygodnie, czyli do 2 czerwca 2018 r. możesz zakupić tajemniczą PAKĘ – NIESPO-DZIANĘ, którą przygotowałam dla Ciebie specjalnie z okazji WIELKIEGO OTWARCIA. Każda paczka jest wyjątkowa i niepowtarzalna. Z zawartości będziesz mogła zrobić coś pięknego własnymi rękami. Nawet jeśli jeszcze nigdy nie próbowałaś, to z tym zestawem w prosty sposób zrobisz coś po raz pierwszy. PAMIĘTAJ tylko, że NIESPO-DZIANA dostępna jest przez 2 tygodnie, lub do wyczerpania zapasów!!! Nie spóźnij się, bo taka okazja prędko się nie powtórzy!

  2. Po drugie:  Ponieważ zbliża się Dzień Matki, przez pierwszy tydzień NIESPO-DZIANY są dostępne w jeszcze niższej cenie (choć cena jest i tak bardzo atrakcyjna względem bogatej zawartości). Także korzystaj, bo promocyjne ceny znikają 26 maja 2018 r. o północy.

  3. Po trzecie: Przez pierwszy weekend, czyli do niedzieli do północy, otrzymujesz BEZPŁATNĄ PRZESYŁKĘ! Wow!

  4. Po czwarte: Nie zapomnij też zapisać się do Kłębka Inspiracji TUTAJ, bo czeka tam na Ciebie KOD RABATOWY 10 % do wykorzystania podczas pierwszych zakupów w sklepie 🙂

  5. Po piąte: Uczestniczki KONKURSU TATRAWOOL (tutaj wyniki) otrzymują dodatkowy KOD RABATOWY 5 %  na pierwsze zakupy . (kod powędruje W SOBOTĘ do uczestniczek, które przysłały do mnie maila w tej sprawie)

  6. A po szóste: Jeśli zamówisz NIESPO-DZIANĘ dla kogoś w prezencie, to  ja zapakuję ją pięknie i dołączę do niej specjalny list z życzeniami, które albo napiszę ja, albo napiszesz Ty i wyślesz mi, a ja je wydrukuję – wedle Twojego Życzenia 🙂

No to WSKAKUJ do sklepu